Obnova, záloha dat

obnova_dat

Někdy se nám může stát, že najednou ztratíme svoje fotky, které jsme měli uložené v počítači nebo na paměťové kartě fotoaparátu nebo v mobilu, nebo dokonce některé důležité dokumenty, které potřebujeme k práci. Co v takovém případě můžeme dělat ?

Neměli bychom se pokoušet, pokud nejsme odborníky, si data obnovit sami. Nejlepším řešením bude obrátit se přímo na nás - pomůžeme Vám ztracená data nebo fotografie zachránit. Pouze v některých krajních případech se může stát, že už data zachránit nepůjde, ve většině případů ale lze smazané soubory možné obnovit.

Nejdůležitější je v takové situaci neukládat na takový disk, resp. paměťovou kartu žádná nová data. V takovém případě by pak mohlo dojít k přepsání původních souborů a tím by se jejich obnova výrazně zkomplikovala. Dále raději nezkoušejte experimentovat. Máme speciální profesionální programy pro obnovu dat a mnohaleté zkušenosti – můžete se na nás stoprocentně spolehnout.

Obnova ztracených dat z paměťové karty

Pokud se nám stane, že máme důležitá data nebo fotky na paměťové kartě a čtečka karet, fotoaparát nebo kamera nám hlásí, že se jedná o chybu karty nebo že karta není vložena, nemusí ještě být nic ztraceno. V případě, že dojde k této situaci, nesmíme na tuto kartu ukládat žádná nová data ani ji neformátovat. Pokud není paměťová karta zlomená, je velká šance, že se data podaří zachránit.

Obnova ztracených dat z harddisku

U obnovy ztracených dat z HDD nerozlišujeme, jestli se jedná o harddisk interní nebo externí, který se k počítači nebo notebooku připojuje přes USB rozhraní. Pokud je pevný disk v notebooku, musíme notebook rozebrat a připojit pevný disk ke speciální redukci, aby jsme jej mohli připojit k PC a začít obnovovat data.

Obnova ztracených dat z externího disku

Jestliže dojde ke ztrátě dat z externího disku, může se jednat buď o mechanické nebo elektronické poškození nebo o softwarovou ztrátu dat (tzv. logické poškození). V případě elektromechanického poškození je třeba harddisk nejdříve vyjmout z vlastního boxu a teprve potom následuje načítání dat. U softwarové ztráty dat je harddisk v pořádku a poté, co proběhne obnova dat, je možné jej znovu používat.

Obnova ztracených dat z flash disku

Fotky nebo jiné datové soubory můžeme mít uloženy i na flashdisku. Pokud si tato data omylem smažeme, je důležité abychom na něj neukládali žádná další data a pokud možno ho ani nepoužívali. Velkou šanci na obnovu dat máme i v případě že si flash disk omylem naformátujeme. Pokud dojde k mechanickému poškození flash disku, tak i v takovém případě je možné data a fotky zachránit, ale nesmí být poškozen vlastní paměťový čip – v případě jeho poškození jsou data nenávratně ztracena.

Programy na záchranu dat

Na obnovu ztracených fotek, dokumentů a jiných souborů existují i různé speciální programy. Ty jsou jak placené, tak ve freewarové verzi. Tyto programy nám však pomohou pouze v případech, kdy se nejedná o mechanické poškození a víme jak obnovu nastavit. Prosíme, neexperimentujte, můžete tak už natrvalo o vaše data přijít. Pokud však nosič dat není fyzicky v pořádku nebo si nejste jistí, resp. nevíte jakým způsobem ke ztrátě dat došlo, je lepší obrátit se přímo na profesionály.

Potřebujete obnovit nebo zálohovat data ?

Zadejte požadavek

Po vyplnění požadavku Vás bude technik kontaktovat nebo nám zavolejte na 739 277 717. Prohlédněte si aktuální platný CENÍK NAŠICH SLUŽEB

mapa-servisPříjem servisu

Michael elektro
Ulrichovo náměstí 763
Hradec Králové 500 02

Zajišťujeme obnovu a zálohu dat v Pardubicích.
Obnovu a zálohu dat v Pardubicích zajistíme pomocí výjezdu technika.

obnoveni dat, obnoveni dat hk, obnoveni dat hradec kralove, zachrana dat, zachrana dat hk, zachrana dat hradec kralove, obnova dat z pc, obnovat dat z pc hradec kralove, zachrana disku, zachrana disku hk, zachrana disku hradec kralove, obnova dat disku, obnova dat disku hk, obnova dat disku hradec kralove, obnova dat z flashky, obnova dat flash disk hradec kralove, obnova dat z karty, obnova dat z karty hradec kralove

Naše reference

Máte zájem o naše služby ?

Kontaktujte nás

Technik 739 277 717

Kontaktujte technika pro Hradec Králové

podpora

IT Partner© 2010 - 2017 Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
IT Partner | Převod dat | Webhosting | Alernativní řešení sporů