Webové aplikace

Tvoříme webové stránky, eshopy a poskytujeme webhosting

Kompletně pro Vás vytvoříme nové webové stránky, eshopy nebo předěláme stávající včetně responzivního designu. Vytváříme webové aplikace na míru, výhradně databázové aplikace a aplikace přímo dle přání zákazníka. Webové stránky, eshopy a aplikace tvoříme už od roku 2008. Používáme výhradně vlastní software. Zajišťujeme také internetový marketing - správu PPC kampaní, SEO optimalizaci a analýzu návštěvnosti.

Webové stránky

Chcete vytvořit nové internetové stránky pro Vaši firmu? Nejste spokojení se svým stávajícím webem a chcete jej vylepšit a zmodernizovat? Ať už máte jakékoliv přání ohledně webových stránek, postaráme se o jeho realizaci a vytvoříme pro Vás nový, moderní a špičkový web, který bude přesně podle Vašich požadavků. Zvýšíme počet návštěvníků.

E-shopy

Potřebujete založit nový internetový obchod? Vytvoříme pro Vás nový e-shop přesně podle Vašich požadavků a postaráme se o veškeré náležitosti, které s tvorbou e-shopu souvisejí. Pomůžeme Vám zajistit novou doménu, vybereme vhodný design a rozvržení webové stránky, zajistíme profesionální a spolehlivý webhosting a naučíme Vás, jak s e-shopem pracovat. Následně můžeme aplikovat internetový marketing pro zvýšení počtu objednávek. S tvorbou internetových obchodů máme bohaté zkušenosti a desítky spokojených klientů.

Aplikace na míru

Zabýváme se také tvorbou internetových aplikací na míru, podle přání zákazníka. Výhradně se jedná o databázové aplikace. Můžeme tak přidat na Vaše webové stránky nové prvky a různé speciální funkce, díky kterým bude Vaše internetová prezentace na ještě vyšší úrovni.

Internetový marketing

Důležitou součástí našich služeb je také profesionální internetový marketing. Potřebujete zvýšit návštěvnost Vašeho webu? Nabízíme Vám komplexní služby mezi něž patří SEO konzultace a SEO optimalizace a dále správa PPC kampaní (Google Adwords, Sklik Seznam), založení a správa facebookových stránek, napojení e-shopu na Heuréku a celá řada dalších činností. Máme také vlastní systém pro rozesílání newsletterů.

Copywriting

Potřebujete připravit, zpracovat texty pro Vaše nové webové stránky (nebo stávající) nebo doplnit popisky k položkám na eshopu? Máte zájem o kvalitní PR texty nebo jakékoliv články na libovolné téma? Nabízíme Vám rychlé a profesionální služby v oblasti copywritingu – dokážeme si poradit s jakýmkoliv tématem a zpracujeme pro Vás texty na jakékoliv téma, které nám zadáte. Napíšeme pro Vás popisky pro internetový obchod nebo vytvoříme kvalitní PR článek.

Máte zájem o naše služby ?

Zadejte požadavek

Po vyplnění požadavku Vás budeme kontaktovat nebo nám zavolejte na 734 331 371. Prohlédněte si aktuální platný CENÍK NAŠICH SLUŽEB

mapa-servisKancelář

Bieblova 38/2
Hradec Králové 500 02

Naše reference

Máte zájem o naše služby ?

Kontaktujte nás

Technik 739 277 717

Kontaktujte technika pro Hradec Králové

podpora

IT Partner© 2010 - 2017 Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
IT Partner | Převod dat | Webhosting | Alernativní řešení sporů